ANASAYFA

HAKKIMIZDA ÇALIŞMALAR BAŞARI LİSTESİ ETKİNLİKLERİMİZ FOTOĞRAF & VİDEO

        İLETİŞİM

 

:: BAŞARI LİSTEMİZ ::

 

Erhan DEMİRAĞ
"2009"

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi

 

Grafik Tasarım - 1. Sıra Asil

Resim Puanı sonucunda 1. sırada , mülakat yapıldıktan sonra 6. sırada kayıt yaptırmıştır.

 

 
 

Sinan ÇOŞAR

"2012"

Muğla Üniversitesi

Güzel Sanatlar Fakültesi

 

Grafik Tasarım - 1. Sıra Asil (95+95 Puan)

Resim Puanı sonucunda 1. sırada , YGS puanı eklendikten  sonra 6. sırada yer almıştır.

 

 
 

Gamze ALTINTAŞ

"2012"

Ümran Baradan

  Güzel Sanatlar Lisesi

 

Resim Bölümü 1. Sıra Asil

 

 
 

Şengül ÇİFTÇİ
"2013"

Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi

Güzel Sanatlar Eğitimi

 

Resim-iş Öğretmenliği - 1. Sıra Asil

DESEN 93 + İMGESEL 99 = Toplam 96 Puan

1.Sıra en yüksek çizim puanını elde etmiştir.

OÖBP (orta öğretim başarı puanı) +YGS puanları eklendikten sonra 10.sırada kayıt yaptırmaya hak kazanmıştır.

 

 
 

Ebru İREN

"2011"

Muğla Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

 

 Resim - iş Öğrt. Bölümü

Desen Puanı : 100

İmgesel Puanı : 98

 

 
 

Ebru İREN

"2011"

Muğla Üniversitesi

Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi

 

 

Resim Bölümü

Desen Puanı : 100

İmgesel Puanı : 95

 

 
 

Günnur TUNAY

"2009"

Uşak Üniversitesi

  Güzel Sanatlar Fakültesi

 

Seramik Bölümü - 1. Sıra Asil

 

 
 

Ercan DEMİR

"2011"

Dokuz Eylül Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi

 

yetenek sınavı - 2. si

Sınav Puanı : 94.8 

Grafik Tasarım bölümünü kazandı...

iMGESEL SINAV PUANI : 100 Tam puan

 

 
 

Sinan ÇOŞAR

"2012"

Dumlupınar Üniversitesi

Güzel Sanatlar Fakültesi

 

Animasyon Bölümü

 

 
 

Özümcan SARIBAY

"2012"

Muğla Üniversitesi

Güzel Sanatlar Fakültesi

 

Grafik Tasarım - 2. Sıra Asil

(90+85 Puan) Resim Puanı sonucunda 2. sırada , YGS puanı eklendikten  sonra 11. sırada yer almıştır.

 

 
 

Gamze YAY

"2009"

Işılay Saygın 

Güzel Sanatlar Lisesi

 3. Sıra Asil

 

 
 

Merve Dilay DİLEK

"2012"

Muğla Üniversitesi

Güzel Sanatlar Fakültesi

 

Heykel Bölümü - 2. Sıra Asil

 

 
 

Ömer YARLUK

"2012"

Balıkesir Üniversitesi

Güzel Sanatlar Fakültesi

 

Resim Bölümü - 3. Sıra Asil

 

 
 

Zeynep AKKAŞ

"2011"

İzmir Üniversitesi

  Güzel Sanatlar Fakültesi

 

İç Mimarlık - 4. Sıra Asil

%100 Burslu

 

 
 

Hüsnügül BUDAK

"2009"

Dumlupınar Üniversitesi

  Güzel Sanatlar Fakültesi

 

Grafik Tasarım - 4. Sıra Asil

 

 
   

.

 

.

 

 
 

Diğer Kazanan öğrenci listelerimize aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz!

 

2013 Eğitim yılı güzel sanatlar bölümlerini kazanan öğrencilerimiz


2012 Eğitim yılı güzel sanatlar bölümlerini kazanan öğrencilerimiz


2011 Eğitim yılı güzel sanatlar bölümlerini kazanan öğrencilerimiz


2010 Eğitim yılı güzel sanatlar bölümlerini kazanan öğrencilerimiz


2009 Eğitim yılı güzel sanatlar bölümlerini kazanan öğrencilerimiz


 

Sınavlarda başarılı olan tüm öğrencilerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz!

 

Desen çizimleri imgesel çizimleri eskiz çizimleri çocuklar için hobi resim kursları naturmort çizimleri resim atölyesi yağlıboya

 

 Web Tasarım : Mehmet KUTLUAY

Site tasarımı ve site içeriği, tüm haklarıyla  MAVİDÜŞ  RESİM ATÖLYESİ ne aittir. Kullanılması kesinlikle yasaktır. 
"
Türkiye'nin Online Şehir , Eğlence , Kültür  ve Bilgi Portalı haberler haberler  

Gzüel sanatlar Özel yetenek sınavlarında başarılı olan öğrencilerimiz

 

Google